Kullanim Sartlari

Kullanım Şartları

Yasal anlaşmalarımız ve sözleşmeli şartlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin

Önemli Hukuk Anlaşmaları

KralShell Internet Teknolojileri Dünya genelindeki müşterilere web barındırma hizmeti sunar ve her bir müşteriyi korumak ve mevcut en iyi hizmetleri sunmakla yükümlüyüz. KralShell Internet Teknolojileri'un tüm müşterileri aşağıdaki hizmet şartlarına tabidir:

Tazminat Politikası

Tüm KralShell Internet Teknolojileri Sahipliği hizmet ve olanaklarını kendi sorumluluğunuzdadır kullanmayı kabul etmektesiniz. KralShell Internet Teknolojileri, özellikle, satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk ile ilgili tüm garantileri reddetti. KralShell Internet Teknolojileri, hiçbir durumda, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, arızi, arızi veya başka zararlar da dahil olmak üzere herhangi bir kayıp veya veri kaybı veya diğer ticari hasarlardan sorumlu olmayacaktır.

Müşteri, KralShell Internet Teknolojileri şirketine, onun temsilcilerine, müşterilerine, memurlarına ve yetkililere karşı makul avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere tüm talepler, yükümlülükler, kayıplar, masraflar ve hasarlardan KralShell Internet Teknolojileri 'yi savunacak, tazmin edecek, muhafaza edecek ve tutacaktır. Gerçekleştirilen veya gerçekleştirilen herhangi bir hizmetten ya da müşteri, acenteler, çalışanlar ya da atanlar tarafından satılan herhangi bir üründen kaynaklanabilecek ya da bu hizmetlerden kaynaklanabilecek herhangi bir garanti vermez. Müşteri, KralShell Internet Teknolojileri sunucusu ile bağlantılı olarak satılan veya başka bir şekilde dağıtılan herhangi bir ürün veya ürün nedeniyle yaralanma nedeniyle doğan yükümlülüklere karşı KralShell Internet Teknolojileri 'yi savunmaya, tazmin etmeye ve tutmaya devam etmeyi kabul eder.

KralShell Internet Teknolojileri, müşterilerinin çıkarları için kendi sunucularında barındırılan herhangi bir siteye müdahale etme hakkını saklı tutar. Müşteri tarafından KralShell Internet Teknolojileri sunucusundan müşteriye satılan arızalı ürünleri ihlal eden veya üçüncü bir şahsın mülkiyet haklarını ihlal ettiği iddia edilen herhangi bir materyal. Bu politikayı ihlal edenlerin tek yetkili, KralShell Internet Teknolojileri olacaktır.

Fatura

Şu anda, plana bağlı olarak aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık faturalar koyuyoruz. İlk 7 gününüzde memnun kalmazsanız, size tam bir geri ödeme yapmaktan memnuniyet duyarız (bazı özel tekliflerde, IRCd Paketlerde, Özel Yapılan Eklentilerde ve Alan Adı kayıt ücreti geri ödenemez).

Visa, Master Card'ı kabul ediyoruz. Webhosting planları için hesabınızı ödeme yapmadan kuracağız. Müşterilerin şu anda ödemeyi yapmanın en kolay yolu olduğu için kredi kartı ile ödeme yapmaları önerilir. Bunların hiçbir sözleşme süresi yoktur, ancak, aksi bildirimde bulunulmadığı sürece, her devam eden dönem için sözleşmeniz otomatik olarak yenilenir.

Geç Ödemeler

Tüm hesaplar ilk etkinleştirildikleri tarihlere göre faturalandırılır. Devre dışı bırakıldıktan sonra 5 gün içinde yenilemek için ödeme yapmazsanız, hesabınız askıya alınır. Devre dışı bırakıldıktan sonra 30 gün içinde hizmet için ödeme yapmazsanız, hesabınız feshedilecektir. Devre dışı bırakılıncaya kadar 5 gün boyunca bir e-posta hatırlatıcısı alacaksınız.

Kabul Edilebilir Kullanım Politikası

KralShell Internet Teknolojileri tarafından sağlanan tüm hizmetler yalnızca hukuka uygun amaçlarla kullanılabilir. Birleşik Devletler Federal, Eyalet veya Şehir yasalarını ihlal eden herhangi bir bilgi, veri veya malzemenin iletilmesi, depolanması veya sunumu yasaktır. Bu, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, telif hakkıyla korunan materyal, tehdit edici veya müstehcen olduğumuz konusunda karar aldığımız materyali ya da ticari sır ve diğer tüzükle korunan materyali içerir. Abone, aboneye veya herhangi bir başka tarafa zarar veren hizmetin kullanılmasından kaynaklanan taleplerden KralShell Internet Teknolojileri ve çalışanlarına herhangi bir zararı tazmin etmeyi ve ödemeyi kabul eder. Kabul edilebilir kullanım politikamız aktif ve sıkı bir şekilde uygulanmaktadır. Suçlanan içeriği veya kullanıcıları, keşfedilmez sıklıkla ağımızdan askıya alınır, ancak her hangi bir işlemin ne zaman ve niçin yapıldığına her zaman haber vereceğiz. Tüm KralShell Internet Teknolojileri sunucularında pornografi yasaktır. Buna, cinsel açıdan açık veya sert resim ve / veya reklam içeren siteler dahildir.

Abone, sağlanan hizmetin, hizmetin şirketin ihmali dışındaki pek çok nedenden dolayı kesintiye uğrayabileceği ve hizmet kesintilerinden kaynaklanan hasarların tespitinin zor olduğunu kabul eder. Bu nedenle, abone, şirketin doğrudan ve münhasır kontrolü dışında bu tür sebeplerden kaynaklanan hasarlardan şirketin sorumlu tutulamayacağını kabul eder.

Abone ayrıca, şirketin kendi ihmalinden kaynaklanan sorumluluğunun, hasarlar döneminde hizmet için abone tarafından ödenecek ücretlere eşit bir miktarı aşmamasını kabul eder. Hiçbir durumda şirket, herhangi bir özel veya dolaylı hasar, kayıp veya yaralanmadan sorumlu değildir.

Yasa Dışı Olanak Herhangi bir biçimde, telifli yazılımın veya diğer verilerin yetkisiz şekilde dağıtılması veya kopyalanması, taciz, dolandırıcılık, müstehcen materyal ticareti de dahil ancak bunlarla sınırlı değildir. İstenmeyen İçerik Ağımızda belirli türde içeriğe izin verilmemektedir. Yetişkinlere uygun herhangi bir açıklama içeriği barındırmıyoruz. Hacking, Cracking, Warez ve IRC ile ilgili içeriğe izin verilmez. Yazılım, ses ve video siteleri yalnızca kaynakların yazar ve telif hakkı sahibi iseniz veya materyalleri dağıtma hakkına sahipseniz barındırabilir. İçerik veya AUP ihlalinden dolayı askıya alınan hesaplar hiçbir koşulda geri ödenmez.

Sorumlulukların Sınırı

KralShell Internet Teknolojileri sunucularının off-line gidişinden veya herhangi bir nedenden dolayı kullanılamamasından kaynaklanabilecek tesadüfi ve dolaylı zararlar da dahil olmak üzere, talep edilen herhangi bir hasardan KralShell Internet Teknolojileri sorumlu olmayacaktır. Ayrıca KralShell Internet Teknolojileri sunucularından herhangi bir web sitesinin yolsuzluğundan veya silinmesinden kaynaklanan tesadüfi veya dolaylı zararlar da dahil olmak üzere, talep edilen herhangi bir hasardan KralShell Internet Teknolojileri sorumlu olmayacaktır. Tüm hasarlar, hizmetin derhal sona erdirilmesiyle sınırlı olacaktır.

Feragat

KralShell Internet Teknolojileri, sistem kesintileri, çökmeler veya veri kaybından sorumlu tutulamaz. Bir müşterinin siteleri işlerse kazandığı tahmini tahmini kârlardan sorumlu tutulamayız. KralShell Internet Teknolojileri tarafından sağlanan belirli hizmetler yeniden satılır. Bu nedenle KralShell Internet Teknolojileri tarafından kullanılan bazı ekipman, yönlendirme, yazılım ve programlama işlemleri KralShell Internet Teknolojileri tarafından direkt olarak veya yazılı değildir. Dahası, KralShell Internet Teknolojileri müşteri hesaplarımızın kullanımından hiçbir şekilde sorumlu değildir. Herhangi bir şart veya koşul izlenemezse, söz konusu hesap otomatik olarak devre dışı bırakılacaktır. KralShell Internet Teknolojileri uygun göründüğü için herhangi bir nedenle iadesi olmayan herhangi bir nedenle herhangi bir hesabı önceden bildirmeksizin kaldırma hakkımızı saklı tutuyoruz. FURTHERMORE, KralShell Internet Teknolojileri, bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki Politikalar, Kılavuzlar ve Feragatnamelerin herhangi birini veya tümünü değiştirme hakkını saklı tutar.